Mercedes vito 115 cdi -05 munsi ndrrimi RKS

Shitet nga: Braha Dje 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Shes kombin mercedes vita viti 2005 ne gjendje prefekte serviset e kryera komplet ka 6 shpjetsi gjamat me rrym centrall gumat e dimrit 16 c modeli 115 cdi 2.2 110 kw 150 ps i sapo doganuar edhe regjistruar RKS ndrrimi i munshem me vetur te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim