Opel Movano 2.5dti maxi Automatik

Shitet nga: Kujtim 02 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Opel Movano 2.5dti maxi
viti 2006
Automatik

ne gjendje shum te mire, me dogan te paguar.
i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim