Renault Master -07 2.5 dizel kombi furgon

Shitet nga: Xxxx 02 Dhj 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi eshte i sapo ardhur nga Gjermania dhe i doganuar.
Ngjyra e bardhë.
6 shpejtesi.
Ne gjendje te shkelqyer.
pesha e lejuar per ngarkesë 1338 KG
2464 kubik 88kw.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim