SHES AKERMAN VOLVO 14 BLC 34 ton

Shitet nga: loni 21 Qer 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES AKERMAN VOLVO 14 BLC VITI 1992
NE GJENDJE SHUM T MIR
34.500 Ton
Vibber +37744650573
I ARDHUR NGA JASHT VENDI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim