scania

Shitet nga: diamant 05 Pri 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Scania
Modeli: 460
scania viti prodhimit 1995 ,eshte ne gjendje te rregult .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim