Shes MAN TGA D2O 41 430 VITI 2006

Shitet nga: Driloni 25 Gsh 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes man tga 41430 D20 i posa ardhur nga jasht vendi 20 m3
Km 160000
Tel viber +37744650573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim