Shitet Linde per Pjes

Shitet nga: Besim 23 Sht 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet linde per pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim