Shitet levizja e vilushkes

Shitet nga: Besim 14 Qer 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ne gjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim