Shitet piruni linde 1.8 ton viti 2003

Shitet nga: Besim 24 Mar 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet piruni linde 1.8 ton viti 2003 ne gjenje shum te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim