Shitet piruni linde 4 ton

Shitet nga: Besim Dje 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet piruni linde 4 ton evpershtatshme per shkarkimin e paletav prej kontinjerit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim