big per kamiona

Shitet nga: jetulla 24 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bigen per kamiona te mdhoj dhe mjete te randa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim