big terheqse per kamiona

Shitet nga: jetulla 14 Gsh 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bigen per kamiona te mdhoj dhe mjete te randa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim