mercedes sprintet 311. cdi maxi

Shitet nga: kujtim 22 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
mercedes sprintet 311. cdi maxi
viti 2005
i regjistruat rks deri me 17.11.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim