shitet kamioni mercedes 16-22

Shitet nga: beki 31 Dhj 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni 16-22 ne xhendje te mir sanakun alumin hebebin viti 1984 esht i qlainruar denim ska
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim