Gjenerator: 15 20 50 110 135 320 kVA DIESEL

Shitet nga: Betim 14 Qer 02:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina ndërtimi
Generator: Perkins 60 kVA Anglez i perdorur
Gjenerator te ndryshem:
Generator 15kVA , 20 kVA 50 kVA, 110 kVA , 135 kVA , 320 kVA.
Agregat, Silent , Agregat, Pirun, Pirunar , Vetur , objekte , Banes.

Kontakto:
044493684 si dhe
Viber:
+37744493684
Adresa: Magjistralja Prishtine-Ferizaj km 23 nga Prishtine ne pjesen e djathta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim