Maqina te ibercukit/ Nivelizimit

Shitet nga: haxhi 20 Tet 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina ndërtimi
Maqina te ibercukit/ Nivelizimit Brikman dhe Putzmeister : te dya te sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar dhe ne gjendje shum te rregullt, Brikmani i viti 2001 dhe Putzmeisteri 2006. maqinat gjinden ne Prizren kilometri 7-8 Prizren Suharek. per me shum info nr per kontakt 044150377 dhe 049833292
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim