Ngarkus me guma volvo

Shitet nga: Afrim 04 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet ngarkusi me guma volvo 9 ton posedon lugen ngarkuse dhe pirunjer ben ndrrimin ne menyr automatike eshte ne gjendje shum te mir i importuar nga ch mundsi ndrrim me lokal afarist shtojm pare kontakt ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim