Pezho viti 2001

Shitet nga: Ajet 08 Maj 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Komuna: Ferizaj
Pezho boxer viti i prodhimit 2001 2.4 dizell regjistrim ka ,mrapa ka frigorifer dhe i punon shum mir edhe motorri i punon shum mir...... per gjana ushqimore eshte shum i peshtatshem (mish)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim