Paletar 3T auto larje

Shitet nga: paletar 21 Maj 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
shiten paletar 2 ton dhe 2.5 ton pa perdor nga Gjermania kosa te barit, auto larje karcher etj.
045-606-630
049-716-134 viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim