Paletar 2.5T vinq per matorra

Shitet nga: xxxxx Sot 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
shiten paletar te ri pa perdor 2.5 ton dhe 3 ton . kosa te barit auto larje karsher etj.
Viber 049716134


golf.audi,bmw,x5,x6,mercedes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim