4 Paletar 2.5T dhe 3T

Shitet nga: paletar 15 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
shiten paletar 2 ton dhe 3 ton pa perdor nga Gjermania, kosa te barit maqina per auto larje KARCHER etj
045-606-630
049-716-134 viber
velushkar
pirungrites
shtapler

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim