Aparat saldimi 400A

Shitet nga: paletar 17 Sht 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
shiten paletar 2 ton dhe 3 ton pa perdor nga Gjermania, kosa te barit maqina per auto larje KARCHER etj
045-606-630
049-716-134 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim