Bager-Takeuchi Tb 25

Shitet nga: Rrustem 03 Mar 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
Takeuchi tb 25 , viti 1996 , ka tre luge 30, 50, 120cm levizese, dhe nje zingjire te pa perdorur.
ESht ne gjendje perfekte pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim