Sistemi i pirunav rrotullues

Shitet nga: Besim 11 Dhj 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
Shitet vetëm sistemi rrutullues me piruna ku dhe i zgjeron pirunat dhe i ngushton në mënyr hidrualike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim