pirrunngritess

Shitet nga: ilmi 10 Gsh 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Pirrungritës
Shes vilushkerin-pirunngrites. Eshte ne gjendje te rregullt teknike pesha e ngritjes esht 4ton dhe ngritet lart deri ne 4m. MUNDESI NDRRIMI ME VETUR Per info shtes kontakto 044-354-527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim