Sandek per Rimorkio Kamion

Shitet nga: Behar 18 Nën 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Pjesët rezerve
Sandek per Rimorkio dhe kamion sanduqar,
Vendin lidhes me qelsa original per Kontainer 20ft.
Vetur, Kamion, Gjenerator, pirunar

Adresa: magjistralja Prishine Ferizaj f.sh Babush i Ri. Ne pjesen e djathte nga prishtina 23 km.
044493684 dhe ne Viber +37744493684
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim