Pompa per krana

Shitet nga: BESIM 10 Jan 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
pompa per krana ne gjendje te mir punee { BANANE } me 6 ventilla 9 ventilla si dhe shtaplerin linde per pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim