Bager-Takeuchi -96

Shitet nga: Rrustem 27 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bageri esht 1996 viti , posedon 3 luge ,30cm, 50, dhe 120cm levizese.
Bageri esht 2.8 ton , ka zingjiret e mire shume ,origjinal +nje rezerve te ri e kam.
Punon jashtzakonisht mire ne te gjitha aspektet.
Esht mire ne gjendje fizike dhe teknike.

E shes shkaku ndrrim profesioni.!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim