*Shes LT 30 2.5 TDI RKS 1 VIT ndrrim I munshum.

Shitet nga: BEDRI 02 Dhj 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES KOMBI LT 30 2.5 TDI VITI I PRODHIMIT 2004

POSEDON:

*AIRBAG*

*ABS*

*ABD*

*RKS 1vit*

*GJAMAT ELEKTRONIK*

*I RUJSHUM SI BRENDA EDHE JASHT*

*Posedon karriken e shoferit me Armotizim*

*JAM PRONARI I PAR NE KOSOV qe 7 vite*

*ESHT ME 6 ULSE DHE FURGON I MBYLLUR mund te behet edhe me 3 ulse ETJ*


*PER INFO mete hollsishme kontaktoni n numrin 044 472 374(

*bojm ndrrim me vetur ose me kombi psh t5 mercedes vito opel vivaro..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim