Mercedes 310 d -93

Shitet nga: mercedes 07 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin mercedes 310 d ne gjendje te rregullt i regjistruar rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim