Pirunjer tojota

Shitet nga: Besim Dje 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
pirunjer tojota 7 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim