dizhalice

Shitet nga: haki 04 Dhj 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mjeti eshte ne gjendje te rregult,zakonisht perdoret per ndertime te ulta, lartesina 12m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim