klipa

Shitet nga: jeton 20 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shiten klipat me dimenzione 2.50 m edhe tjert 1 m

qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim