Kultivator për traktor Ndrrim i mundshem

Shitet nga: awawawawaw 30 Sht 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina lidhëse
kultivator per traktor dhe me shpartit kallamoqin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim