IMT 506

Shitet nga: asass 17 Gsh 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Moto-kultivatorë
shes kultivatorin klipin nuk e ka me freza dhe kopaqic
per ma lir mos thirr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim