John deere 6200

Shitet nga: Arber guri 14 Shk 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
John deere 6200
Viti 1996
Me klim
Polluga dhe kardan perpara
4 gumat te reja
I sapo ardhur nga jasht
Viber:+38649562866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim