Traktor

Shitet nga: Nexhat 18 Jan 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Same
Modeli: Laser
Shes RAKOVICA 60, në gjendje të shkëlqyer. Traktori është shumë pak i shfrytëzuar, kjo vrehet shumë lehtë në punën e motorit si dhe në karakteristikat e tjera. RAKOVICA gjendet në komunën e Ferizaj-t, më saktësisht në fshatin MIRASH. Ndrrim i mundshëm me Mercedes CDI 200 ose 220, E220, ose Passat C3.Cmimi i Rakovicës është i diskuteshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim