URGJENT SHITET TRAKTORI IMT 539

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Xhevat 07 Maj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   3 950 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shes Traktor IMT 39 ne gjendje te rregullt me dokumente te rregullta është shum i ruajtun me ni fjal TIP TOP
Viti Prodhimit 1991
Gumat e reja, Kompresor dhe gjitha paisjet Funksjunale
Viber : +37745678067
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim