Yamaha FZ6 (naked) -05

Shitet nga: Fz6 07 Mar 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 999 EUR

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Sportiv
Shitet Yamaha FZ6 i vitit 2005 i regjistruar RKS (aktualisht i c'lajmeruar). Ne gjendje perfekte teknike dhe optike sic shihet edhe ne foto. Servisimi i kryer tek Kacandolli.

Specifications:

Max power 90 bhp
Max torque 42 ft-lb
Weight 186 kg
Seat height 795 mm
Fuel capacity 19.4 litres
Average fuel consumption 42 mpg
Engine size 600 cc
Engine specification 16v inline four, 6 gears
Frame Aluminium twin beam
Front suspension adjustment None
Rear suspension adjustment Preload
Front brakes Twin 289mm discs
Rear brake 245mm disc
Front tyre size 120/70 x 17
Rear tyre size 180/55 x 17


Yamaha, Suzuki, Honda, Streetfighter, Naked bike, all-rounder, sportbike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim