Fellne nga visari

Shitet nga: Visari 24 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   200 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Fellne te llojeve te ndryshme me qmime shum te lira ju mirpres urgjent shiten
Po ashtu posedojm edhe goma shum te mira te importuara nga zwicrra me qmime te arsyeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim