Audi A6 dizel -00

Shitet nga: AUTO SALLONI ADRI 11 Dhj 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shes audi ne fund te 99 dizel 2.5 ne gjendje shum te mire teknike gjamat me rrym klimatronik fellne e bukur si jasht ashtu edhe mbrenda dhe shum sendee te tjera per ma shum info 044838742


ME NDRRIM 3600
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim