U SHIT FLM MERRJEP NGA AUTO XENI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTO SALLONI XENI 11 Dhj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
SHES AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK DSG SHPJCIT NE VOLLAN VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2004 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT POSEDON :KLIMATRONIK,ABS,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,HIDROLIK,GJAMAT ME RRYM,DRITAT LLED XENON,FELLNE ,KARRIGAT GJYSMELIKUR,REGJISTRIM 6 MUAJ PER ME SHUM NE NR 045632723
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim