Audi A4

Shitet nga: Ismail 10 Gsh 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 120 EUR   6 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike,
Vetura nuk eshte e doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim