UUU SHITTTTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 09 Jan 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 555 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
shes audi a4 1.8 benzin plin ne dizne vetura osht me tabela rks osht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike osht shum e rujtne si mrenda ashtu dhe jasht posedon klima teonik kasetofonin cd aux gjamat 4 me rrym fellne te mira me goma te mira 2 qelsa + alarm etj etj vetura osht ne gjendje te shkelqyer nr kontakt 045 368 718 ose 045 207 206 xxx vetura osht tek auto sallon aldioni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim