u shit flm merrjep

Shitet nga: auto sallon adri 08 Gsh 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
shes audi a4 2.0 dizel ne fund te 2008 me dogan te paguar
e inportuar nga Gjermania
posedon
Automatik-Tiptronik
klimatronik
4 gjamat me rrym
pasqyret me rrym
muzik te mire
karrikat me nxemje
navigacion te madh
komanda ne timon
senzor parkingi para dhe mbrapa
fellne me goma te reja
tempomat
aribeg abes esp centrall servo etj.
vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike i shtrengum tip top i paqt si jasht ashtu edhe mbrenda per ma shum info 044838742.
Ju Mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim