ushiteee

Shitet nga: Auto sallon adri 18 Gsh 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
shes audi a6 2.7 dizel 2005
Posedon
Klimatronik
gjamat me rrym
pasqyret me rrym
Navigacion te madh
Eksenon mbi eksonon + robot
karrikat me nxemje
fellne me goma te reja
shazher muzik etj etj
E bukur si jasht ashtu edhe mbrenda
Me nje fjal vetura eshte e kompletuar dhe nuk ka nevoj te investohet as edhe 1 ero ne te vetrura eshte e shtrenguar tip top per ma shum info 044838742.
Ju Mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim