u shit flm merrjep

Shitet nga: Auto Sallon Adri 15 Jan 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
SHes Bmw X5 3.0 dizel ne funde te 2003
Automatik-tiptronik
ne gjendje shum te mire teknike posedon klimatronik navigacion te madh gjamat me rrym pasqyret me rrym komada ne timon senzora parkingi para dhe mas karrikat me nxemje . Abes,airbeg,asr,espe etj fellne me goma te mira i bukur si jasht ashtu edhe mbrenda nuk ka nevojj te investohet as edhe 1 ero ne te i shtrengum tip top per ma shum info 044838742
Veturen mund ta merrni dhe ta kontrolloni ku te doni
Ju Mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim