U SHITTT

Shitet nga: auto salloni aldioni 21 Nën 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: C3
shes citroen c3 1.4 hdi viti fund 2003 vetura asht e sapo doganuar i ardhur nga gjermanija asht shum ne gjendje te mir teknike dhe optike asht shum i rujtun si mrenda ashtu dhe jasht
posedon klima ac goma te mira etj etj vetura asht ne gjendje te shkelqyer mundeni ta merrni ta qoni ku te doni per qfar dush kontrolle
nr kontakt 045 368 718 dhe 045 207 206 xxx
vetura asht tek auto salloni aldioni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim