Citroen Xantia benzin plin

Shitet nga: Citroen 18 Qer 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Xantia
Citroen xantia 2.0 benzin plin ne dizne posedon; klim , xhamat me rrym karrikat levizese me rrym likur , pasqyret me rrym , 4goma te dimrit me fellga , timon hidraulik , ngritet posht lart ne menyr hidraulike , radio cde me komanda ne timon etj rexhistrim deri ne tetor 2017 . Per info me te hollsishme konakto ne ket numer 044 274 001 ne tel dhe viber ju faleminderit per mirkuptim bejm ndrrim me xhip suzuki samurai edhe me naj tjeter qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim