Fiat Bravo

Shitet nga: Naser 29 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Vetura është në rregull, dhe familjare.
Qëllimi i shitjesë, Përsoni i cili e ka voziturë tani jeton jashtë Kosovës.
Qmimi i favorshëm 1500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim